Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ACHIZITIE PRODUSE CURATENIE
- Număr anunț
- DA21545460
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA,, IOAN DIDICESCU" COMUNA VOICESTI (CUI 29366108)
- Furnizor / câștigător
- METODIC S.R.L. (CUI 9936557)
- Cod CPV
- 39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 987,82 RON
- Valoare atribuită
- 987,82 RON
- Data publicării
- 23.10.2018 13:46
- Termen limită
- 28.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 23.10.2018 16:04
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
987,82 RON
din 987,82 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro