Ofertă acceptată Cumpărare directă

Detergent vase Fairy, 500ml , Cod RTC PG000120

Număr anunț
DA21545281
Autoritate contractantă
ICEUL DE AGRICULTURA SI INDUSTRIE ALIMENTARA ODOBESTI (CUI 5911428)
Furnizor / câștigător
RTC PROFFICE EXPERIENCE S.R.L. (CUI RO6562512)
Cod CPV
39831210-1 · Detergenti pentru vase (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
70,50 RON
Valoare atribuită
70,50 RON
Data publicării
23.10.2018 13:40
Termen limită
28.10.2018 17:00
Data finalizării
23.10.2018 15:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

70,50 RON

din 70,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.