Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Baterie auto 12 V - Dacia Logan
- Număr anunț
- DA23135632
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL NATIONAL DE MEDICINA SPORTIVA (CUI 4283880)
- Furnizor / câștigător
- TORA DISTRIBUTION SYSTEM SRL (CUI RO34551918)
- Cod CPV
- 31431000-6 · Acumulatori cu placi de plumb si acid sulfuric (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 235 RON
- Valoare atribuită
- 235 RON
- Data publicării
- 27.05.2019 11:06
- Termen limită
- 01.06.2019 17:00
- Data finalizării
- 27.05.2019 11:48
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
235 RON
din 235 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro