Ofertă acceptată Cumpărare directă

Casa de marcat DP25

Număr anunț
DA23135597
Autoritate contractantă
Municipiul Iasi (CUI 4541580)
Furnizor / câștigător
ECRSERV IASI SRL (CUI 15146633)
Cod CPV
30142200-8 · Case de marcat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.800 RON
Valoare atribuită
3.800 RON
Data publicării
27.05.2019 11:05
Termen limită
01.06.2019 17:00
Data finalizării
27.05.2019 13:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.800 RON

din 3.800 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.