Ofertă acceptată
Cumpărare directă
BX1129 Fir acid poliglicolic 0 120 cn ac rotund 40mm
- Număr anunț
- DA23135287
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL BLAJ (CUI 4934679)
- Furnizor / câștigător
- BIOSENS MEDICA SRL (CUI RO23110363)
- Cod CPV
- 33141121-4 · Suturi chirurgicale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 648 RON
- Valoare atribuită
- 648 RON
- Data publicării
- 27.05.2019 10:53
- Termen limită
- 01.06.2019 17:00
- Data finalizării
- 27.05.2019 14:24
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
648 RON
din 648 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro