Ofertă acceptată Cumpărare directă

servicii operare revisal

Număr anunț
DA23134355
Autoritate contractantă
Gradinita speciala pentru hipoacuzici 65 (CUI 4611473)
Furnizor / câștigător
TIMES CONSULTING SRL (CUI RO12292472)
Cod CPV
79414000-9 · Servicii de consultanta in gestionarea resurselor umane (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
562,50 RON
Valoare atribuită
562,50 RON
Data publicării
27.05.2019 10:20
Termen limită
01.06.2019 17:00
Data finalizării
27.05.2019 10:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

562,50 RON

din 562,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.