Ofertă acceptată Cumpărare directă

Sonda / Sonde aspiratie traheo-bronsica din PVC CH 10

Număr anunț
DA23132700
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL CURTEA DE ARGES (CUI 5010099)
Furnizor / câștigător
STERIL ROMANIA SRL (CUI RO12284240)
Cod CPV
33141641-5 · Sonde (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
252 RON
Valoare atribuită
252 RON
Data publicării
27.05.2019 09:04
Termen limită
01.06.2019 17:00
Data finalizării
27.05.2019 11:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

252 RON

din 252 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.