Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Trusa Latex RPR+CRP (Proteina C Reaciva) Latex+ASLO ASO+ Test AC Helic Pylori+Clostridium Difficile
- Număr anunț
- DA23126102
- Autoritate contractantă
- PENITENCIARUL SPITAL MIOVENI (CUI 11750504)
- Furnizor / câștigător
- DDS DIAGNOSTIC SRL (CUI 14688172)
- Cod CPV
- 33141625-7 · Truse de diagnosticare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 593,40 RON
- Valoare atribuită
- 593,40 RON
- Data publicării
- 24.05.2019 11:22
- Termen limită
- 29.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 27.05.2019 09:57
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
593,40 RON
din 593,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro