Ofertă acceptată Cumpărare directă

table aluminiu

Număr anunț
DA23121094
Autoritate contractantă
SERVICIUL DE INFORMATII EXTERNE (CUI 10668016)
Furnizor / câștigător
COLOR-METAL SRL (CUI RO17665726)
Cod CPV
14721000-1 · Aluminiu (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.824,05 RON
Valoare atribuită
2.824,05 RON
Data publicării
23.05.2019 18:27
Termen limită
01.06.2019 17:00
Data finalizării
27.05.2019 17:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.824,05 RON

din 2.824,05 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.