Ofertă refuzată
Cumpărare directă
PACHET ACCESORII IDENTIFICARE PERSONALA
- Număr anunț
- DA23120997
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL DE PROTECTIE SI PAZA – U.M. 0149 F BUCURESTI (CUI 4283635)
- Furnizor / câștigător
- EMAGBIROTICA SRL (CUI RO22467806)
- Cod CPV
- 30191140-7 · Accesorii de identificare personala (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 56.964 RON
- Valoare finală
- 56.964 RON
- Data publicării
- 23.05.2019 17:39
- Termen limită
- 29.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 27.05.2019 11:44
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.