Ofertă acceptată Cumpărare directă

achizitie directa

Număr anunț
DA23133179
Autoritate contractantă
Gradinita cu P.P. 26 Sibiu (CUI 4656505)
Furnizor / câștigător
IONEDA COM SRL (CUI 17551217)
Cod CPV
15113000-3 · Carne de porc (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
348,60 RON
Valoare atribuită
348,60 RON
Data publicării
27.05.2019 09:30
Termen limită
01.06.2019 17:00
Data finalizării
27.05.2019 13:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

348,60 RON

din 348,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.