Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACH DIR

Număr anunț
DA23136141
Autoritate contractantă
GRADINITA DE COPII GULLIVER CU PROGRAM PRELUMGIT (CUI 16028423)
Furnizor / câștigător
"BEM-BALOGH" SRL (CUI RO2566570)
Cod CPV
15894400-5 · Gustari (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
729,60 RON
Valoare atribuită
729,60 RON
Data publicării
27.05.2019 11:24
Termen limită
01.06.2019 17:00
Data finalizării
27.05.2019 11:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

729,60 RON

din 729,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.