Ofertă acceptată Cumpărare directă

SFECLA ROSIE KG. RO C.I VRAC

Număr anunț
DA21553749
Autoritate contractantă
Gradinita cu program prelungit nr.9 (CUI 3126608)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI RO11805367)
Cod CPV
03221000-6 · Legume (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2,36 RON
Valoare atribuită
2,36 RON
Data publicării
24.10.2018 11:05
Termen limită
29.10.2018 17:00
Data finalizării
24.10.2018 11:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2,36 RON

din 2,36 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.