Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet alimente

Număr anunț
DA23132612
Autoritate contractantă
Centrul de Recuperare si Reabilitare Neuropsihiatrica Calugareni (CUI 4322807)
Furnizor / câștigător
VICONSIT SRL (CUI RO23067689)
Cod CPV
15897300-5 · Pachete de alimente (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.287,98 RON
Valoare atribuită
4.287,98 RON
Data publicării
27.05.2019 08:59
Termen limită
01.06.2019 17:00
Data finalizării
27.05.2019 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.287,98 RON

din 4.287,98 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.