Ofertă refuzată
Cumpărare directă
cartofi 65 kg x 3,21; ceapa 20 kg x 4,13; morcovi 5 kg x 4,59; pulpe 70 kg x 5,5; telemea vaca 4 kg
- Număr anunț
- DA23116280
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEORETIC "Alexandru Ioan Cuza (CUI 5756286)
- Furnizor / câștigător
- COSTELO SRL (CUI 3727047)
- Cod CPV
- 15800000-6 · Diverse produse alimentare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 148,81 RON
- Valoare finală
- 148,81 RON
- Data publicării
- 23.05.2019 13:15
- Data finalizării
- 27.05.2019 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.