Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET PRODUSE ALIMENTARE DE BAZA

Număr anunț
DA23096076
Autoritate contractantă
SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX "SF. GHEORGHE" Roman (CUI 17598090)
Furnizor / câștigător
ROCNA SRL (CUI RO5785567)
Cod CPV
15800000-6 · Diverse produse alimentare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.119,43 RON
Valoare atribuită
1.119,43 RON
Data publicării
22.05.2019 09:59
Termen limită
28.05.2019 17:00
Data finalizării
27.05.2019 11:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.119,43 RON

din 1.119,43 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.