Ofertă acceptată Cumpărare directă

EXTINDERE SISTEM INCENDIU - MONTARE 2 VIDEOPROIECTOARE

Număr anunț
DA23133988
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR.1 ARDEOANI (CUI 29191065)
Furnizor / câștigător
OMEGA BC COMMUNICATIONS SRL (CUI RO19218848)
Cod CPV
31625200-5 · Sisteme de alarma de incendiu (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.595,66 RON
Valoare atribuită
1.595,66 RON
Data publicării
27.05.2019 10:05
Termen limită
01.06.2019 17:00
Data finalizării
27.05.2019 11:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.595,66 RON

din 1.595,66 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.