Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Produs pentru determinarea endotoxinei pe baza de singe de crab
- Număr anunț
- DA21512729
- Autoritate contractantă
- Institutul National de Cercetare Dezvoltare Medico Militara Cantacuzino (CUI 15203810)
- Furnizor / câștigător
- BIO ZYME SRL (CUI RO18954013)
- Cod CPV
- 03142000-8 · Produse de origine animala (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 30.438 RON
- Valoare atribuită
- 30.438 RON
- Data publicării
- 19.10.2018 08:07
- Termen limită
- 24.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 24.10.2018 07:50
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
30.438 RON
din 30.438 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro