Ofertă acceptată Cumpărare directă

Ach cablu tractor forestier

Număr anunț
DA23126890
Autoritate contractantă
OCOLUL SILVIC AL ORASULUI RASNOV R.A. (CUI RO17373721)
Furnizor / câștigător
ALSER FOREST S.A. (CUI RO20951361)
Cod CPV
16800000-3 · Piese pentru utilaje agricole si forestiere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.270,20 RON
Valoare atribuită
1.270,20 RON
Data publicării
24.05.2019 11:52
Termen limită
29.05.2019 17:00
Data finalizării
27.05.2019 12:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.270,20 RON

din 1.270,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.