Ofertă acceptată Cumpărare directă

pastarnac radacina

Număr anunț
DA21543402
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC SPECIAL "GHEORGHE ATANASIU (CUI 4691634)
Furnizor / câștigător
ASLA MOMENT MAG SRL (CUI 38294841)
Cod CPV
09000000-3 · Produse petroliere, combustibil, electricitate si alte surse de energie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
220,20 RON
Valoare atribuită
220,20 RON
Data publicării
23.10.2018 12:31
Termen limită
28.10.2018 17:00
Data finalizării
24.10.2018 09:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

220,20 RON

din 220,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.