Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Incarcare in butelie Gaz Petrolier Lichefiat - Butan -
- Număr anunț
- DA21541522
- Autoritate contractantă
- U.M. 0575 Bucuresti - Directia Generala de Jandarmi a Municipiului Bucuresti (CUI 4340676)
- Furnizor / câștigător
- GASPECO L &D S.A. (CUI RO8037897)
- Cod CPV
- 09133000-0 · Gaz petrolier lichefiat (GPL) (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 500 RON
- Valoare atribuită
- 504,20 RON
- Data publicării
- 23.10.2018 11:21
- Termen limită
- 28.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 24.10.2018 13:45
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
504,20 RON
din 500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro