Ofertă acceptată Cumpărare directă

Butelia de 35 kg propan

Număr anunț
DA21532057
Autoritate contractantă
COMUNA BUTIMANU (CUI 4344252)
Furnizor / câștigător
GASPECO L &D S.A. (CUI RO8037897)
Cod CPV
09133000-0 · Gaz petrolier lichefiat (GPL) (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
20.900 RON
Valoare atribuită
20.900 RON
Data publicării
22.10.2018 13:36
Termen limită
27.10.2018 17:00
Data finalizării
24.10.2018 13:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

20.900 RON

din 20.900 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.