Ofertă acceptată Cumpărare directă

Saboti autoclavabili pentru spitale- CEL MAI MIC PRET DE PE SICAP

Număr anunț
DA23134403
Autoritate contractantă
Spital Clinic Judetean de Urgenta "Pius Brinzeu" Timisoara (CUI 4663448)
Furnizor / câștigător
OVAVINCI S.R.L. (CUI RO31886668)
Cod CPV
18832000-0 · Incaltaminte speciala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
38.642 RON
Valoare atribuită
38.642 RON
Data publicării
27.05.2019 10:22
Termen limită
01.06.2019 17:00
Data finalizării
27.05.2019 10:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

38.642 RON

din 38.642 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.