Ofertă refuzată
Cumpărare directă
INTRAUTERINE SHUNT; Grefa Implantabila ; Microcateter BALTACCIBDPE; Telescope; goldballon
- Număr anunț
- DA23098574
- Autoritate contractantă
- Institutul National pentru Sanatatea Mamei si Copilului "Alessandrescu-Rusescu Bucuresti (CUI 4266308)
- Furnizor / câștigător
- ARTISANA MEDICAL SRL (CUI RO22742850)
- Cod CPV
- 33184000-3 · Proteze (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 71.296 RON
- Valoare finală
- 71.296 RON
- Data publicării
- 22.05.2019 11:16
- Termen limită
- 27.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 27.05.2019 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.