Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Amenajarea strazii Falezei din 2 Mai, com. Limanu- asfaltare si infiintare trotuare - DALI
- Număr anunț
- DA21552569
- Autoritate contractantă
- COMUNA LIMANU (CUI 4671688)
- Furnizor / câștigător
- DHARA CAPITAL CONSULTING SRL (CUI RO23011157)
- Cod CPV
- 79314000-8 · Studiu de fezabilitate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 105.000 RON
- Valoare atribuită
- 105.000 RON
- Data publicării
- 24.10.2018 10:22
- Termen limită
- 29.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 24.10.2018 13:19
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
105.000 RON
din 105.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro