Ofertă acceptată Cumpărare directă

NEON MASTER TL-D 18W SNOW WHITE 12000K

Număr anunț
DA21546607
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala Jean Bart Suceava (CUI 4244911)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
24111400-9 · Neon (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
196,24 RON
Valoare atribuită
196,24 RON
Data publicării
23.10.2018 14:28
Termen limită
28.10.2018 17:00
Data finalizării
23.10.2018 15:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

196,24 RON

din 196,24 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.