Ofertă acceptată Cumpărare directă

Stilou metal otel inoxidabil.

Număr anunț
DA23137957
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA DUNAREA DE JOS (CUI 3127522)
Furnizor / câștigător
INK BIROTICA SRL (CUI RO32794252)
Cod CPV
30192122-2 · Stilouri cu rezervor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.848,60 RON
Valoare atribuită
1.848,60 RON
Data publicării
27.05.2019 12:31
Termen limită
01.06.2019 17:00
Data finalizării
27.05.2019 14:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.848,60 RON

din 1.848,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.