Ofertă acceptată Cumpărare directă

PLIC C6 LIPIRE AUTOADEZIVA/SILIKONICA

Număr anunț
DA23137423
Autoritate contractantă
DIRECTIA PENTRU EVIDENTA PERSOANELOR A MUNICIPIULUI PITESTI (CUI 17577039)
Furnizor / câștigător
ORION GOLDEN SRL (CUI RO15829130)
Cod CPV
30199230-1 · Plicuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
79,92 RON
Valoare atribuită
79,92 RON
Data publicării
27.05.2019 12:10
Termen limită
01.06.2019 17:00
Data finalizării
27.05.2019 14:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

79,92 RON

din 79,92 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.