Ofertă acceptată Cumpărare directă

PIX PLASTIC PENSAN TRIBALL - 0,7mm

Număr anunț
DA23136814
Autoritate contractantă
PARCHET DE PE LANGA CURTEA DE APEL IASI (CUI 16734054)
Furnizor / câștigător
SHATTER SRL (CUI RO8122852)
Cod CPV
30192121-5 · Pixuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
33,50 RON
Valoare atribuită
33,50 RON
Data publicării
27.05.2019 11:46
Termen limită
01.06.2019 17:00
Data finalizării
27.05.2019 13:06

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

33,50 RON

din 33,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.