- Număr anunț
- DA23136672
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC VOIEVODUL GELU ZALAU (CUI 4566453)
- Furnizor / câștigător
- INFO PLUS S.R.L. (CUI RO11867882)
- Cod CPV
- 30197330-8 · Perforatoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.228,40 RON
- Valoare atribuită
- 1.228,40 RON
- Data publicării
- 27.05.2019 11:42
- Termen limită
- 01.06.2019 17:00
- Data finalizării
- 27.05.2019 11:59
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.228,40 RON
din 1.228,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro