Ofertă acceptată Cumpărare directă

Fluid corector 20 ml cu pensula 1620/LUNA

Număr anunț
DA23136529
Autoritate contractantă
TEATRUL NATIONAL DE OPERA SI OPERETA "NAE LEONARD (CUI 3127301)
Furnizor / câștigător
LIBRARIA LUCIAN BLAGA S.R.L. (CUI RO10976385)
Cod CPV
30192920-6 · Lichid corector (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
145,34 RON
Valoare atribuită
145,76 RON
Data publicării
27.05.2019 11:38
Termen limită
01.06.2019 17:00
Data finalizării
27.05.2019 13:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

145,76 RON

din 145,34 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.