Ofertă acceptată Cumpărare directă

ETICHETE AUTOCOLANTE (ROLE PRET)

Număr anunț
DA23136469
Autoritate contractantă
LICEUL DE MUZICA SI ARTE PLASTICE GH. TATTARASCU (CUI 8685627)
Furnizor / câștigător
UNIVERSAL IMPEX SRL (CUI RO1445031)
Cod CPV
30192800-9 · Etichete autocolante (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
16,84 RON
Valoare atribuită
16,84 RON
Data publicării
27.05.2019 11:35
Termen limită
01.06.2019 17:00
Data finalizării
27.05.2019 12:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16,84 RON

din 16,84 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.