Ofertă acceptată Cumpărare directă

ETICHETE AUTOADEZIVE A4/100coli/top

Număr anunț
DA23136112
Autoritate contractantă
DIRECTIA PENTRU EVIDENTA PERSOANELOR A MUNICIPIULUI PITESTI (CUI 17577039)
Furnizor / câștigător
ORION GOLDEN SRL (CUI RO15829130)
Cod CPV
30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
42,02 RON
Valoare atribuită
42,02 RON
Data publicării
27.05.2019 11:23
Termen limită
01.06.2019 17:00
Data finalizării
27.05.2019 14:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

42,02 RON

din 42,02 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.