Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achitie produse de papetarie si consumabile

Număr anunț
DA23133818
Autoritate contractantă
AGENTIA METROPOLITANA PENTRU DEZVOLTARE DURABILA BRASOV (CUI 18308578)
Furnizor / câștigător
JACOB TODAY SRL (CUI RO25109101)
Cod CPV
30197642-8 · Hartie pentru fotocopiatoare si xerografica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
285,98 RON
Valoare atribuită
285,98 RON
Data publicării
27.05.2019 09:58
Termen limită
01.06.2019 17:00
Data finalizării
27.05.2019 10:15

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

285,98 RON

din 285,98 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.