Ofertă acceptată Cumpărare directă

ROLE TERMICE 40X24/2000

Număr anunț
DA23133790
Autoritate contractantă
Spital Municipal Vulcan (CUI 4469019)
Furnizor / câștigător
UNITECH COMPUTER SRL (CUI RO13805410)
Cod CPV
30199000-0 · Articole de papetarie si alte articole din hartie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
141,12 RON
Valoare atribuită
141,12 RON
Data publicării
27.05.2019 09:57
Termen limită
01.06.2019 17:00
Data finalizării
27.05.2019 10:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

141,12 RON

din 141,12 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.