Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de evaluare pentru recertificarea sistemului de management al calitatii conform ISO 9001

Număr anunț
DA23132367
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA ARAD (CUI 13934937)
Furnizor / câștigător
AJA CERT SRL (CUI RO21611503)
Cod CPV
79419000-4 · Servicii de consultanta in domeniul evaluarii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.860 RON
Valoare atribuită
7.860 RON
Data publicării
27.05.2019 08:42
Termen limită
01.06.2019 17:00
Data finalizării
27.05.2019 12:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.860 RON

din 7.860 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.