Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet Sistem PC + Monitor + Windows

Număr anunț
DA21555121
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PP CASUTA PITICILOR TURDA (CUI 17989978)
Furnizor / câștigător
ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
Cod CPV
39141400-6 · Bucatarii echipate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.773 RON
Valoare atribuită
2.773 RON
Data publicării
24.10.2018 11:51
Termen limită
29.10.2018 17:00
Data finalizării
24.10.2018 12:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.773 RON

din 2.773 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.