Ofertă acceptată Cumpărare directă

KIT INLOCUIRE COMPONENTE PT. TRUSA SANITARA DE PRIM AJUTOR FIXA

Număr anunț
DA21551070
Autoritate contractantă
Liceul Teoretic ,,Gelu Voevod'' Gilau (CUI 17996614)
Furnizor / câștigător
4M PROTECŢIE SERV SRL (CUI RO17155999)
Cod CPV
33141620-2 · Truse medicale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
735 RON
Valoare atribuită
735 RON
Data publicării
24.10.2018 09:28
Termen limită
29.10.2018 17:00
Data finalizării
24.10.2018 12:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

735 RON

din 735 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.