Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET PRODUSE FURNITURI DE BIROU

Număr anunț
DA23127658
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA (CUI 13924429)
Furnizor / câștigător
MB SILVER IMPEX SRL (CUI RO17679845)
Cod CPV
30190000-7 · Diverse masini, echipamente si accesorii de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.895,96 RON
Valoare atribuită
5.895,96 RON
Data publicării
24.05.2019 12:20
Termen limită
29.05.2019 17:00
Data finalizării
27.05.2019 09:54

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.895,96 RON

din 5.895,96 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.