Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Trusa sanitara auto avizata RAR (valabila 5 ani) + Stingator P1 (valabil 5 ani) + Vesta
- Număr anunț
- DA21545547
- Autoritate contractantă
- Sector 5 (Primaria Sectorului 5 Bucuresti) (CUI 4433953)
- Furnizor / câștigător
- ROMAD MEDIA GROUP SRL (CUI RO27929000)
- Cod CPV
- 33141623-3 · Truse de prim ajutor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.700 RON
- Valoare atribuită
- 5.700 RON
- Data publicării
- 23.10.2018 13:49
- Termen limită
- 29.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 24.10.2018 13:48
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
5.700 RON
din 5.700 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro