Ofertă acceptată
Cumpărare directă
AX VOLAN COD. 103-3444062
- Număr anunț
- DA21545543
- Autoritate contractantă
- / J13/60/1991 - CT BUS S.A. (CUI RO1883902)
- Furnizor / câștigător
- MOTOR POWER DISTRIB SRL (CUI RO27709862)
- Cod CPV
- 42141110-3 · Arbori de transmisie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 13.185,50 RON
- Valoare atribuită
- 13.185,50 RON
- Data publicării
- 23.10.2018 13:49
- Termen limită
- 28.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 24.10.2018 08:04
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
13.185,50 RON
din 13.185,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro