Ofertă acceptată Cumpărare directă

produse papetarie

Număr anunț
DA23124718
Autoritate contractantă
Directia de Sanatate Publica Judeteana Bacau (CUI 4159026)
Furnizor / câștigător
PROGO OFFICE SRL (CUI 35709596)
Cod CPV
30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.489,26 RON
Valoare atribuită
2.489,26 RON
Data publicării
24.05.2019 10:31
Termen limită
29.05.2019 17:00
Data finalizării
27.05.2019 13:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.489,26 RON

din 2.489,26 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.