Ofertă refuzată Cumpărare directă

Tabla alba magnetica whiteboard 100x200 100 x 200 100*200 cm tavita pentru markere B4U

Număr anunț
DA23123414
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 02606 BUCURESTI (CUI 24916030)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
Cod CPV
30195900-1 · Table de scris albe si table magnetice (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
366 RON
Valoare finală
366 RON
Data publicării
24.05.2019 09:44
Data finalizării
27.05.2019 11:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.