Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Certificat absolvire A4, color, hartie mata 200 g/mp, inseriere 12001 - 17000
- Număr anunț
- DA23140809
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA DE SANATATE PUBLICA A JUDETULUI HUNEDOARA (CUI 4374415)
- Furnizor / câștigător
- POINT PAPER SRL (CUI RO6821978)
- Cod CPV
- 22458000-5 · Imprimate la comanda (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.900 RON
- Valoare atribuită
- 2.900 RON
- Data publicării
- 27.05.2019 14:21
- Termen limită
- 01.06.2019 17:00
- Data finalizării
- 27.05.2019 14:43
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.900 RON
din 2.900 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro