Ofertă acceptată
Cumpărare directă
masina de gatit 6 focuri
- Număr anunț
- DA23140515
- Autoritate contractantă
- Gradinita cu program prelungit"Sfânta Ana"Craiova (CUI 17104790)
- Furnizor / câștigător
- MAXIGEL SRL (CUI RO6219272)
- Cod CPV
- 39312200-4 · Echipament de cantina (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 17.737,35 RON
- Valoare atribuită
- 17.737,35 RON
- Data publicării
- 27.05.2019 14:08
- Termen limită
- 01.06.2019 17:00
- Data finalizării
- 27.05.2019 14:34
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
17.737,35 RON
din 17.737,35 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro