Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SR EN ISO 5667 partile 3, 6 si 14 si SR EN ISO/IEC 17025
- Număr anunț
- DA23138470
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA NATIONALA APELE ROMANE - ADMINISTRATIA BAZINALA DE APA JIU (CUI RO23886365)
- Furnizor / câștigător
- ASOCIATIA DE STANDARDIZARE DIN ROMANIA-ASRO (CUI 11134288)
- Cod CPV
- 22121000-4 · Publicatii tehnice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 504,65 RON
- Valoare atribuită
- 504,65 RON
- Data publicării
- 27.05.2019 12:50
- Termen limită
- 01.06.2019 17:00
- Data finalizării
- 27.05.2019 13:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
504,65 RON
din 504,65 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro