Ofertă acceptată
Cumpărare directă
VITRINA FRIGORIFICA VERTICALA 3 USI
- Număr anunț
- DA23138182
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE PSIHIATRIE SI PENTRU MASURI DE SIGURANTA SAPOCA (CUI 3724415)
- Furnizor / câștigător
- MAXIGEL SRL (CUI RO6219272)
- Cod CPV
- 39312200-4 · Echipament de cantina (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.462,19 RON
- Valoare atribuită
- 5.462,19 RON
- Data publicării
- 27.05.2019 12:40
- Termen limită
- 01.06.2019 17:00
- Data finalizării
- 27.05.2019 15:35
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
5.462,19 RON
din 5.462,19 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro