Ofertă acceptată Cumpărare directă

Sevicii software

Număr anunț
DA23137203
Autoritate contractantă
MUZEUL JUDETEAN MURES (CUI 4323500)
Furnizor / câștigător
LUMEZEANU ANGELA CRISTINA PFA (CUI 31690997)
Cod CPV
72267100-0 · Intretinerea resurselor logice de tehnologie a informatiei (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
14.100 RON
Valoare atribuită
14.100 RON
Data publicării
27.05.2019 12:01
Termen limită
01.06.2019 17:00
Data finalizării
27.05.2019 12:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.100 RON

din 14.100 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.