Ofertă refuzată Cumpărare directă

Acumulator 12V 120Ah, FCD 12-120

Număr anunț
DA21441546
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA, COMUNA COCORASTII MISLII (CUI 28957726)
Furnizor / câștigător
CARANDA BATERII SRL (CUI RO1560677)
Cod CPV
31431000-6 · Acumulatori cu placi de plumb si acid sulfuric (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
962,18 RON
Valoare finală
962,18 RON
Data publicării
10.10.2018 16:52
Termen limită
28.10.2018 17:00
Data finalizării
24.10.2018 13:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.