Ofertă acceptată Cumpărare directă

Piese de schimb ptr. OPEL Insignia

Număr anunț
DA23134440
Autoritate contractantă
Ministerul Afacerilor Interne- Directia Generala Anticoruptie (CUI 18268520)
Furnizor / câștigător
CAMARAD AUTO SRL (CUI RO14665624)
Cod CPV
34322000-0 · Frane si piese pentru frane (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
400 RON
Valoare atribuită
400 RON
Data publicării
27.05.2019 10:24
Termen limită
01.06.2019 17:00
Data finalizării
27.05.2019 10:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

400 RON

din 400 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.